Home / Blog / Staň se průvodcem po žhavém uhlí

Staň se průvodcem po žhavém uhlí

Připravili jsme pro vás (v České republice patrně první a jediný) výcvikový kurz, který vás naučí organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastního firewalkingu vás naučíme i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Kurz je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking.

Během workshopu se naučíte rozumět typům dřeva, prakticky se naučíte stavět hranice, rozhrabávat oheň a připravovat koberec žhavých uhlíků. Pozornost bude věnována i bezpečnosti firewalkingu. Seznámíte se potřebnými základy motivace a neuro-lingvistického programování (NLP). Po absolvování budete mít veškeré znalosti a předpoklady pro vedení vlastního workshopu s firewalkingem.

Kurz vede Pavel Sudík – life kouč, který kromě „klasické“ vysoké školy studoval i šamanismus, hypnoterapii, koučování, NLP a systemické konstelace. Pro vedení kurzů s chůzí po žhavém uhlí vyškolený v americkém Firewalking Institute of Research and Education s certifikátem od nestora moderního firewalkingu Tolly Burkana. Byl více jak 25 let ředitelem přední jazykové školy Hampson, kde získal dlouholetou praxi v oblasti motivace. Úspěšně absolvoval čtyřletý akreditovaný výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie. Má mezinárodní certifikaci kouče Result Coaching (RCC) a certifikaci v neuro-lingvistickém programování získanou na akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Učil se i od buddhistických mnichů v klášterech v Himalájích.

A má za sebou několik kilometrů chůze po žhavém uhlí a tisíce klientů, kteří absolvovali jeho workshopy.

První (a dost možná že poslední) pětidenní workshop, během kterého malou skupinku účastníků podělí o své zkušenosti proběhne v březnu 2018. Termín a cena (která by neměla přesáhnout EUR 1.000 + DPH) budou upřesněny v nejbližší době. Zájemci pište co nejdříve na pavel@firewalk.cz .

Staň se průvodcem po žhavém uhlí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top