Home / Event / POD POKLIČKU FIREWALKINGU

POD POKLIČKU FIREWALKINGU

Apr
20

Staň se svébytnou osobností. Staň se odborně vyškoleným průvodcem po žhavém uhlí. Již třetím rokem můžete v České republice a v češtině absolvovat profesionální výcvikový kurz, který vám poskytne veškeré potřebné dovednosti a naučí vás organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí vás naučíme i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Výcvik, který ti otevře nové možnosti

Tento instruktorský výcvik umění vedení firewalkingu je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking. Přechod žhavého uhlí bosou nohou má neuvěřitelnou transformační sílu a stát se instruktorem bude odrazovým můstkem vaší cesty osobního rozvoje, popř. nové profesionální kariéry.

Během workshopu se naučíte rozumět typům dřeva, prakticky se naučíte stavět hranice, rozhrabávat oheň a připravovat koberec žhavých uhlíků. Pozornost bude věnována i bezpečnosti firewalkingu. Seznámíte se potřebnými základy motivace a neuro-lingvistického programování (NLP). Po absolvování budete mít veškeré znalosti a předpoklady pro vedení vlastního workshopu s firewalkingem.
Tento profesionální výcvik je veden v malé skupince 5 – 10 účastníků, s individuálním přístupem ke každému z nich. Každý student je motivován k vytvoření své vlastní cesty a výcvik opouští s unikátním projektem svého vlastního firewalkingu.
Kurz vede Pavel Sudík – life kouč, který kromě „klasické“ vysoké školy studoval i šamanismus, hypnoterapii, koučování, NLP a systemické konstelace. Pro vedení kurzů s chůzí po žhavém uhlí vyškolený v americkém Firewalking Institute of Research and Education s certifikátem od nestora moderního firewalkingu Tolly Burkana. Byl více jak 25 let ředitelem přední jazykové školy Hampson, kde získal dlouholetou praxi v oblasti motivace. Úspěšně absolvoval čtyřletý akreditovaný výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie. Má mezinárodní certifikaci kouče Result Coaching (RCC) a certifikaci v neuro-lingvistickém programování získanou na akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Učil se i od buddhistických mnichů v klášterech v Himalájích.

A má za sebou kilometry chůze po žhavém uhlí a tisíce klientů, kteří absolvovali jeho workshopy a víc než desítku vyškolených instruktorů firewalkingu.

Seminář se koná v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově u Mladé Boleslavi. V prostředí, které je pro firewalking ideální a které nabízí veškeré potřebné zázemí včetně ubytování. Nejen díky tomuto vlastnímu zázemí je cena kurzu mnohem nižší než u obdobných výcviků v zahraničí. Do konec roku 2019 platí navíc zvýhodněná cena. Počet míst je striktně limitován.

 

Top