Home / Blog / Pod pokličku firewalkingu 2019

Pod pokličku firewalkingu 2019

Profesionální instruktorský výcvik umění vedení firewalkingu …

Staň se svébytnou osobností. Staň se odborně vyškoleným průvodcem po žhavém uhlí. Již druhým rokem můžete v České republice a v češtině absolvovat profesionální výcvikový kurz, který vám poskytne veškeré potřebné dovednosti a naučí vás organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí vás naučíme i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Kurz je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking. Přechod žhavého uhlí bosou nohou má neuvěřitelnou transformační sílu a stát se instruktorem bude odrazovým můstkem vaší cesty osobního rozvoje, popř. nové profesionální kariéry.

Během workshopu se naučíte rozumět typům dřeva, prakticky se naučíte stavět hranice, rozhrabávat oheň a připravovat koberec žhavých uhlíků. Pozornost bude věnována i bezpečnosti firewalkingu. Seznámíte se potřebnými základy motivace a neuro-lingvistického programování (NLP). Po absolvování budete mít veškeré znalosti a předpoklady pro vedení vlastního workshopu s firewalkingem.
Tento profesionální výcvik je veden v malé skupince 5 – 10 účastníků, s individuálním přístupem ke každému z nich. Každý student je motivován k vytvoření své vlastní cesty a výcvik opouští s unikátním projektem svého vlastního firewalkingu.

Kurz vede Pavel Sudík – life kouč, který kromě „klasické“ vysoké školy studoval i šamanismus, hypnoterapii, koučování, NLP a systemické konstelace. Pro vedení kurzů s chůzí po žhavém uhlí vyškolený v americkém Firewalking Institute of Research and Education s certifikátem od nestora moderního firewalkingu Tolly Burkana. Byl více jak 25 let ředitelem přední jazykové školy Hampson, kde získal dlouholetou praxi v oblasti motivace. Úspěšně absolvoval čtyřletý akreditovaný výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie. Má mezinárodní certifikaci kouče Result Coaching (RCC) a certifikaci v neuro-lingvistickém programování získanou na akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Učil se i od buddhistických mnichů v klášterech v Himalájích.

A má za sebou několik kilometrů chůze po žhavém uhlí a tisíce klientů, kteří absolvovali jeho workshopy.

První výcvikový kurz tohoto druhu proběhl úspěšně v roce 2018. Seminář se koná v Institutu pro zrychlené učení Hampson na Ptýrov u Mladé Boleslavi. V prostředí, které je pro firewalking ideální a které nabízí veškeré potřebné zázemí včetně ubytování. Nejen díky tomuto vlastnímu zázemí je cena kurzu mnohem nižší než u obdobných výcviků v zahraničí. Do konec roku 2018 platí navíc zvýhodněná cena. Počet míst je striktně limitován. Přihláška ZDE.

 

 

Postřehy účastníků 2018

„Chození přes žhavé uhlí s Pavlem? Je to s ním jako se životem. Když se odvážíte mu věřit – možná začnete i tančit… V rozžhaveném koberci  z bílorudých uhlíků… A přitom s úsměvem na tváři a klidnou myslí…  Pavel má v sobě pokoj, který je nakažlivý. Vedle něho najednou budete mít čas vnímat údery bubnů, svůj dech a svou vnitřní sílu.“ spisovatel Josef Formánek, autor bestselleru Úsměvy smutných mužů

„Přijel jsem bez představy co mě čeká a odjížděl jsem s představou co mě může čekat“ Tomáš Rupert, Tlučeň

 

Líhní nových firewalkerů je od roku 2018 Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově

 

Líhní nových firewalkerů je od roku 2018 Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově

 

Líhní nových firewalkerů je od roku 2018 Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově

 

Líhní nových firewalkerů je od roku 2018 Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově

 

Líhní nových firewalkerů je od roku 2018 Institut pro zrychlené učení Hampson na Ptýrově

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top