Home / Blog / Co bude nového v roce 2020?

Co bude nového v roce 2020?

Seberozvojové workshopy v Hamsonu na Ptýrově již takovým způsobem prověřil čas, že na základním schématu neměním nic zásadního ani pro rok 2020. Malé změny jsou pouze organizační a reagují zejména na stále se zvyšující sucho a sním související riziko vyhlašování zákazu rozdělávání ohně.

Termíny 2020

Termíny otevřených workshopů na rok 2020 jsem už přenesl ze svého diáře na tento web.

Pod pokličku firewalkingu (výcvik)  20. – 24. dubna 2020 (přihlásit ZDE)

Circle of Life 24. – 26. dubna 2020 (přihlásit ZDE)

Vision Walk 15. – 17. května 2020 (přihlásit ZDE)

40 Feet Firewalking 22. – 24. května 2020 (přihlásit ZDE)

Rituál  29. – 31. května 2020 (přihlásit ZDE)

Ceny workshopů

Pro rok 2020 nedošlo k podstatným změnám ve výši vložného. Mění se nicméně podmínky pro přihlášení a včasnost úhrady.

Přihlášky

Po zkušenostech z roku 2019, kdy byly některé workshopy na Vánoce papírově obsazené a ve finále byla některých z nich účast pod hranicí ekonomické rentability jsme se rozhodli poupravit pravidla pro přihlašování.

V první řadě pro workshopy 2020 dopřáváme úplně každému slevu, kterou v minulosti dostávali jen naši absolventi v podobě slevového šeku (šeky přestaneme vydávat). Na tabulkovou cenu poskytujeme early bird slevu pro všechny, kteří uhradí vložné do konce roku 2019. Můžete tak ušetřit až 6.000 Kč. Early bird ceny jsou uvedeny u přihlášek do kurzů

Podmínkou pro přiznání slevy a závazné rezervace místa v kurzu bude včasná úhrada vložného.

Další novinkou bude systém, který zajistí, že budou otevřeny jen workshopy, kde počet přihlášených zajistí ekonomickou rentabilitu. Kurz, který do konce února nedosáhne stanovené hranice přihlášených, tak se nebude otvírat a přihlášeným zájemcům se vrátí vložné. Tento systém bezproblémově už několik let praktikujeme u výcviku “Pod pokličku firewalkingu” a velmi se osvědčil. Patrně přispěl i k tomu, že se tento výcvik každým rokem otevřel.

Riziko sucha

Do storno podmínek je pro rok 2020 explicitně zahrnut zákaz rozdělávání otevřeného ohně. Toto riziko bude rozloženo mezi organizátora a účastníky. Pokud bude zákaz rozdělávání ohně v lokalitě Ptýrov vyhlášen dříve než 24 hodin před zahájením kurzu, tak nese riziko organizátor, kurz se zruší a přihlášení dostanou zpět uhrazené vložné. Pokud se vyhlásí později, tak nese riziko účastník – kurz se bude konat s programem bez firewalkingu.

Firewalking v Himalájích

Poslední novinka bude přece jenom obsahová. V září 2020 organizujeme jako první v této oblasti firewalking v Himalájích. Podrobnější informace budou brzy.

Těším se na vás … Pavel Sudík

Firewalking na Ptýrově

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top