Home / Reference

Reference

Firewalking mi darovala k narozeninám sestra. Myslela jsem si, že se asi zbláznila. Celý víkend byl však krásný, poznala jsem nové lidi a hlavně jsem byla součástí něčeho, co se nedá logicky popsat. Prostě malého zázraku. To, že člověk dokáže přejít žhavé uhlí bez újmy na zdraví, je neuvěřitelné. Víkend mě posílil a dodal mi odvahu do dalšího života. Zažila jsem, že když člověk něco chce, tak to dokáže.
Lucie Benešová

Přechod žhavého uhlí na Ptýrově ve mně zanechal hlubokou stopu v tom dobrém. Získala jsem velkou důvěru v sebe, vesmír, přestala se bát věci měnit a začít s novými, tvořit si život, který mně a mým blízkým přináší radost.
Radka Mezníková. ekonom

Rituál byl pro mě ohromným impulsem v cestě vpřed za mými sny. Přechod přes žhavé uhlíky byl jedním z nejsilnějších okamžiků v mém životě, při kterém jsem prožívala ohromnou radost, energii, napojení na vlastní intuici a intimní spojení s matkou Zemí. Mnohokrát děkuji, Pavle!
Lenka Štukhejlová, grafička

Víkend strávený na Ptýrově mi tak trochu připomíná východní svět. V atmosféře je cítit něco nepopsatelného, neviditelného, nehmotného, ale zároveň energického. Důležité je CHTÍT dosáhnout cíle. Při pobytu na Ptýrově jsem na vlastní kůži vyzkoušela, že docílit toužebné mety je v možnosti každého jedince.
Hana Fraňková

Jsem plná energie. Byl to zážitek na celý život.
Jana Goréová, Ústí nad Labem

Nečekal jsem, že budu na přechod připraven tak brzy. Že podlehnu rytmu. Že mě celá akce tak příjemně překvapí. Že se nejedná o religiózní fanatismus.
Michal Dvořák, redaktor Koktejlu, Ústí nad Labem

Firewalk byl pro mě něco nezapomenutelného… ten pocit, kdy jsem to poprvé přešel, objal se s Markétou a věděl, že se stal “zázrak” se mi bude navždy vracet… ale stejně nechápu, jak je to možné… prostě je, s vírou, pokorou a odhodláním…
Jeny

Jedním slovem… ba ne, to nejde – super, skvělé! Dalo mi to sílu, energii a víru v to, že když chci, tak můžu vše, neb vše je jen v mé hlavě a srdci.
Míša Dolnáková, obchodní zástupce, Chomutov

Pavel je skromnej, i svoje rituály dělá velmi nenápadně, nedělá z toho žádnou velkou věc a to se mi líbí…
nepodepsáno

Můj život se změnil a získala jsem jiný pohled na vše, hlavně na lidi kolem sebe…
Barbora

Moc děkuji za zprostředkování úžasné životní zkušenosti spojenou s přechodem žhavého uhlí bosou nohou a za zkušenost poznání dosud nepoznaného!
Kamila Adamusová, ředitelka

 

 

Top