Home / Blog / Darujte letos něco žhavého!

Darujte letos něco žhavého!

Chcete, aby váš vánoční dárek překvapil? Darujte tedy něco opravdu originálního. Něco, co sice nemá tvar, ale má trvalou hodnotu. Něco, na co obdarovaný hned tak nezapomene. Darujte workshop s přechodem žhavého uhlí v Hampsonu.

Pokud si objednáte dárkový poukaz na seminář s firewalkingem v Hampsonu, tak navíc nepotřebujete před Vánoci žádné peníze. Dáme vám jej načisto zdarma. A pokud se  ukáže být nevhodným dárkem, tak jej máte možnost vrátit do 15. ledna a žádnou platbu po vás nebudeme požadovat. Nic neriskujete.

Svůj požadavek na dárkový poukaz napište na email firewalk@hampson.cz . Pokud zvolíte on-line formulář, tak do něho uveďte svůj email (nikoliv email obdarovaného). V opačném případě by byl dárek vyzrazen, protože na zadaný email přijde automaticky potvrzení objednávky :).

Vybrat si můžete ze čtyř originálních worskhopů a jednoho výcviku, který nemá v ČR obdoby:

Rituál, to je víkend od 17. do 19. května pro rodiče s dětmi. Víkend, na který se nezapomíná. Tento firewalking je unikátem v rámci České republiky (patrně i Evropy). Pro tento workshop je možné získat výraznou slevu jak pro druhého dospělého z rodiny (s vlastním spacákem a karimatkou), tak za dítě. Se svými třemi dětmi a osmi vnoučaty mám slabost pro početnější rodiny a dokázal bych vytvořit i množstevní slevu :). Nesmíte nicméně váhat s přihláškami – na obsazení kapacity stačí tři početnější rodiny.

více informací | nezávazná přihláška

 

Během osvědčeného semináře Vision Walk si zformulujete hlavní vizi svého života pro příští období a naučíte se vidět odvahu, kterou máte v sobě k dosažení této vize. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

více informací | nezávazná přihláška

 

Circle of Life je víkend systemických konstelací s tancem ve žhavém uhlí. Ten letošní se koná o víkendu do 31. května do 2. června. Dalšímu účastníkovi, který by s vámi sdílel jednolůžkový pokoj (s vlastním spacákem a karimatkou) poskytneme výraznou slevu.

více informací | nezávazná přihláška

 

Poslední v řadě otevřených workshopů je český unikát pro ty z vás, kteří pochopili, že hranice máme jen ve vlastní hlavě – 12ti metrový firewalking. Přechod po žhavém uhlí delší než obvykle není jediné, co o víkendu 21. – 23. června zažijete. Celý workshop 40 Feet Firewalk je zaměřený na formulaci životního poslání každého účastníka.

více informací | nezávazná přihláška

 

Již druhým rokem můžete v České republice a v češtině absolvovat profesionální výcvikový kurz, který vám poskytne veškeré potřebné dovednosti a naučí vás organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí vás naučíme i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

více informací | nezávazná přihláška

 

Buď originální! Prostě to udělej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top