Home / Vision Walk

Vision Walk

Víkendový workshop s chůzí po žhavém uhlí pro každého, kdo chce od života více. Více svobody, více volnosti, více času, více peněz, více energie. Při práci se svojí životní vizí se naučíte vidět svoji sílu i odvahu ke splnění svých snů. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

Vison Walk na Ptýrově

Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? Můžete se zhluboka nadechnout. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie – ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život podle svých představ. Chcete to tak? Stačí natáhnout ruku, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi něčí myšlenka. Vydejte se s námi najít svou vizi ideálního života. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to. Přijměte pozvání na rituál, který vám dopřeje snít a následně přeměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat a přivolat k sobě to, co v životě opravdu chcete. Dovolí vám plně pocítit, že v sobě máte všechny potřebné zdroje pro dosažení svých snů.

Součástí rituálu je firewalking. Zážitek přechodu žhavého uhlí bosou nohou vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na všechno ostatní v životě. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně změní chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Od pátečního odpoledne do pozdního sobotního večera budeme společně pracovat na vaší vizi, a to efektivně a úspěšně. Při práci budeme používat prostředky, které pro vás budou asi nové, možná i nezvyklé. Koneckonců procházet se bosou nohou po žhavém uhlí není zrovna běžná zkušenost.

Ani vám nepřijde, že se vlastně učíte – například to, že život je akce, nikoliv reakce. Že intuice je pro úspěšný život neméně důležitá než intelekt. Pochopíte, že přechod žhavého uhlí je velmi silný rituál k docílení osobního a duchovního růstu a často znamená doslova nový začátek v životě. Je jednou z nejpůsobivějších metafor pro uskutečnění změny ve vlastním životě.

Chůze po žhavém uhlí pro nás není cílem, ale hlavně prostředkem k dosažení šťastnějšího, kvalitnějšího, naplněnějšího života. Účastníky našich workshopů čekala většinou rychlejší či pomalejší pozitivní přeměna. Hlavní efekt nevidíme v podobě adrenalinového zážitku ani v teoretické práci se strachem, ale právě v nastartování trvalé pozitivní změny.

Cítíte ve vzduchu ten pocit se rozhodnout a jít do toho? Na počátku všeho je vždy myšlenka. Nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to! Právě teď!

 

 

Top