Home / Event / POD POKLIČKU FIREWALKINGU

POD POKLIČKU FIREWALKINGU

Apr
9

Staň se svébytnou osobností. Staň se odborně vyškoleným průvodcem po žhavém uhlí. Již třetím rokem můžete v České republice a v češtině absolvovat profesionální výcvikový kurz, který vám poskytne veškeré potřebné dovednosti a naučí vás organizovat firewalking pro vaši rodinu, přátele, nebo veřejnost. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí vás naučíme i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Výcvik, který ti otevře nové možnosti

Tento instruktorský výcvik umění vedení firewalkingu je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking. Přechod žhavého uhlí bosou nohou má neuvěřitelnou transformační sílu a stát se instruktorem bude odrazovým můstkem vaší cesty osobního rozvoje, popř. nové profesionální kariéry.

Během workshopu se naučíte rozumět typům dřeva, prakticky se naučíte stavět hranice, rozhrabávat oheň a připravovat koberec žhavých uhlíků. Pozornost bude věnována i bezpečnosti firewalkingu. Seznámíte se potřebnými základy motivace a neuro-lingvistického programování (NLP). Po absolvování budete mít veškeré znalosti a předpoklady pro vedení vlastního workshopu s firewalkingem.
Tento profesionální výcvik je veden v malé skupince 5 – 10 účastníků, s individuálním přístupem ke každému z nich. Každý student je motivován k vytvoření své vlastní cesty a výcvik opouští s unikátním projektem svého vlastního firewalkingu.

Kurz vede Pavel Sudík – life kouč, který kromě „klasické“ vysoké školy studoval i šamanismus, hypnoterapii, koučování, NLP a systemické konstelace. Pro vedení kurzů s chůzí po žhavém uhlí vyškolený v americkém Firewalking Institute of Research and Education s certifikátem od nestora moderního firewalkingu Tolly Burkana. Byl více jak 25 let ředitelem přední jazykové školy Hampson, kde získal dlouholetou praxi v oblasti motivace. Úspěšně absolvoval čtyřletý akreditovaný výcvik ericksonovské hypnotické a nehypnotické strategické psychoterapie. Má mezinárodní certifikaci kouče Result Coaching (RCC) a certifikaci v neuro-lingvistickém programování získanou na akademii Erickson College Vancouver. Je žákem slavného amazonského šamana Dona Guillermo, jehož znalosti a léčitelské schopnosti již léta využívá španělská Královská akademie věd. Učil se i od buddhistických mnichů v klášterech v Himalájích.

A má za sebou kilometry chůze po žhavém uhlí a tisíce klientů, kteří absolvovali jeho workshopy a víc než desítku vyškolených instruktorů firewalkingu.

Počet míst je striktně limitován.

 

 

Postřehy absolventů předchozích ročníků

„Chození přes žhavé uhlí s Pavlem? Je to s ním jako se životem. Když se odvážíte mu věřit – možná začnete i tančit… V rozžhaveném koberci  z bílorudých uhlíků… A přitom s úsměvem na tváři a klidnou myslí…  Pavel má v sobě pokoj, který je nakažlivý. Vedle něho najednou budete mít čas vnímat údery bubnů, svůj dech a svou vnitřní sílu.“ spisovatel Josef Formánek, autor bestselleru Úsměvy smutných mužů

„Pavel rozpýlil moje obavy z pořádání podobných akcí a umožnil mi firewalking zařadit do mých kurzů osobnostního rozvoje pro vrcholové manažery” doc. Ing. Jiří Koleňák, Ph.D., MBA prorektor pro vzdělávání vysoké školy Newton College

„Přijel jsem bez představy co mě čeká a odjížděl jsem s představou co mě může čekat“ Tomáš Rupert, Tlučeň

„Vďaka výcviku som si uvedomila, že firewalking pre mňa spája elementy, ktoré ma robia šťastnou a v tomto spojení som našla nový zmysel. Vďaka výcviku môžem aj ja ďalej šíriť radosť, ktorú som v ohni našla aj ja, a sprístupňovať cestu k vnútornej sile a odvahe ďalším ľudom v mojom blízkom či širokom okolí.“ Janka Pospíšilová, autorka a spolumajiteľka zážitkových hier Mysterium

„Když jsem tam skákal okolo ohně, tak jsem si v duchu říkal, co já to vlastně dělám. Pár měsíců na to už to pod mým vedením dělali jiní. Pavel dokázal během pár dní předat své umění, především praktickou ukázkou a možností si vše zažít.“ Martin Kučera, spoluzakladatel JuiceUP

Top