Home / Event / VISION WALK

VISION WALK

Sep
20

Během semináře si zformulujete hlavní vizi svého života pro příští období a naučíte se vidět odvahu, kterou máte v sobě k dosažení této vize. Podstatným způsobem si zdokonalíte intuici. Zažijete pocit zodpovědnosti sami za sebe a za svá rozhodnutí. Pochopíte a pocítíte, že jednat v souladu s vlastní intuicí je bezpečné. Získáte silnější smysl pro orientaci, sílu, odhodlání a důvěru. Tato událost zcela automaticky vyzdvihne na povrch vaše silné stránky a jako nezapomenutelný motivační zážitek vás posílí na celý zbytek života.

Vison Walk na Ptýrově

Představte si svůj život takový, jak o něm sníte. Představte si v živých barvách sami sebe uprostřed jednoho ze slunečných dnů takového života. Rozhlédněte se kolem sebe, vidíte tu nádheru? Slyšíte zvuky na pozadí toho krásného dne? Můžete se zhluboka nadechnout. Cítíte vůni toho jedinečného okamžiku? Možná i vnímáte někde uvnitř sebe pocit lehkého brnění, tepla nebo jen cirkulaci energie – ano, to je ten pocit štěstí. Pocit naplnění z toho, že žiju vlastní život podle svých představ. Chcete to tak? Stačí natáhnout ruku, váš ráj je blíž, než si možná myslíte.

Že to jsou jen myšlenky? Prakticky všechno kolem nás bylo kdysi něčí myšlenka. Vydejte se s námi najít svou vizi ideálního života. Přesvědčte se, že realizovat vlastní sny může být jednodušší, než se na první pohled zdá, víte-li, jak na to.

Život bez vizí nebývá naplněný. Stejně frustrující jsou vize nenaplněné. Přijměte pozvání na rituál, který vám dopřeje snít a následně přeměnit své sny v realitu. Umožní vám poznat a přivolat k sobě to, co v životě opravdu chcete. Dovolí vám plně pocítit, že v sobě máte všechny potřebné zdroje pro dosažení svých snů. Součástí rituálu je firewalk. Zážitek přechodu žhavého uhlí bosou nohou vám ukáže, jaký dopad mají myšlenky na všechno ostatní v životě. Myšlenka dokáže změnit chemii mozku a ta následně změní chemii celého těla. Myšlenky jsou způsob, kterým vytváříme vlastní realitu.

Od pátečního odpoledne do pozdního sobotního večera budeme společně pracovat na vaší vizi, a to efektivně a úspěšně. Při práci budeme používat prostředky, které pro vás budou asi nové, možná i nezvyklé. Koneckonců procházet se bosou nohou po žhavém uhlí není zrovna běžná zkušenost.

Ani vám nepřijde, že se vlastně učíte – například to, že život je akce, nikoliv reakce. Že intuice je pro úspěšný život neméně důležitá než intelekt. Pochopíte, že přechod žhavého uhlí je (stejně jako u mnoha kultur) velmi silný rituál k docílení osobního a duchovního růstu a často znamená doslova nový začátek v životě. Firewalking je jedním z nejstarších známých transformačních rituálů člověka. Najdeme jej ve všech významných kulturách a náboženstvích, křesťanskými církvemi počínaje, domorodými kmeny v Africe, Jižní Americe, v jižním Tichomoří a Asii konče. Rituál přechodu žhavého uhlí je napříč kulturami oslavou transformace, změny a znovuzrození.

Stejně tak my v Hampsonu chápeme rituál přechodu žhavého uhlí zejména jako prostředek pro trvalou osobní pozitivní transformaci. V našem pojetí je přechod žhavého uhlí jednou z nejpůsobivějších metafor pro uskutečnění změny ve vlastním životě.

Chůze po žhavém uhlí pro nás není cílem, ale hlavně prostředkem k dosažení šťastnějšího, kvalitnějšího, naplněnějšího života. Účastníky našich workshopů čekala většinou rychlejší či pomalejší pozitivní přeměna. Hlavní efekt nevidíme v podobě adrenalinového zážitku ani v teoretické práci se strachem, ale právě v nastartování trvalé pozitivní změny.

Při své práci využívám nejen více než dvacetileté zkušenosti z oblasti motivace, ale i background aktivního profesionálního kouče (jsem držitelem mezinárodní certifikace kouče pro metodologii koučování podle pravidel mozku – Results Coaching, Austrálie, licencováno ICF). Absolvoval jsem čtyřletý výcvik ericksonovské hypnoterapie (akreditováno psychiatrickou společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně). Pro cestu za vizí zužitkuji k vašemu prospěchu znalosti systemického neuro-lingvistického programování (NLP). Jednotlivé nástroje a dovednosti NLP jsem studoval na NLP akademii Erickson College Vancouver.

Necítíte právě nyní ten správný okamžik se rozhodnout a jít do toho? Na začátku je vždy myšlenka, nestačí však jen přemýšlet. Udělejte to! Právě teď! Můžeme vám zajistit nejlepší možný doprovod pro cestu ohněm. Firewalk je moje vášeň a věnuji se mu řadu let. Jako první (a patrně jediný) v České republice mám certifikaci amerického Firewalking Institute of Research and Education. Doprovodil jsem bezpečně přes oheň tisíce účastníků. A těším se i na vás.

Top