Home / Blog / Proč se nezobrazují otevřené workshopy?

Proč se nezobrazují otevřené workshopy?

Těší nás váš zájem o naše otevřené workshopy s přechodem žhavého uhlí. Současně nás mrzí, že momentálně žádné kurzy pro veřejnost v nabídce nenajdete. Po nucené covidové přestávce firewalking v Hampsonu sice ožil, ale omezujeme se výhradně na kurzy na zakázku.

A popravdě nedokážeme zodpovědět otázku, jak dlouho bude ještě tento stav trvat. Školící zařízení, kde jsme firewalking pořádali již neobnovilo po covidové pauze činnost a hledá nového provozovatele. Vyčkáváme proto na vyřešení této situace s vírou, že nový majitel zachová účel objektu a budeme zde moc své workshopy organizovat. Pokud taková možnost nebude, tak teprve poté budeme hledat nové vhodné místo pro otevřené semináře.

Není však třeba zoufat. Každá životní situace má nějaké pozitivní východisko. Pokud nechcete čekat na otevřený workshop, tak si zorganizujte svůj vlastní firewalk. Stačí dát dohromady pár nadšenců, kteří touží něco udělat pro svůj osobní rozvoj, zajistit vhodný prostor, dřevo a pár dalších drobností. Rádi potom přijedeme kamkoliv a workshop pro vás povedeme.

Uvažujete, že se do toho pustíte? Vypracovali jsme pro vás manuál, co je třeba pro takovou akci připravit. Rádi vám ho zašleme a pokud budete schopni vhodné podmínky zajistit, tak už stačí jen domluvit termín a další podmínky. Udělejte první nezávazný krok a napište nám.Foto firewalking

2 thoughts on “Proč se nezobrazují otevřené workshopy?

  1. Dobrý den,
    rád bych zažil chůzi po žhavých uhlících, ale vím, že v nabídce aktualně nemáte žádné volné workshopy. Chtěl bych se zeptat, zda budete nějaké workshopy otevírat nebo zda by nebylo možné se zúčastnit nějakého workshopu, který nemáte veřejný. Byli bychom 2 (já a snoubenka, oba 31let). Předem děkuji za odpověd Jirka Kalivoda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top