Home / Blog / Bude letos opět výcvik nových firewalkerů?

Bude letos opět výcvik nových firewalkerů?

Věříme, že ano. Po roční přestávce způsobené pandemií bude možné již třetím rokem v České republice a v češtině absolvovat profesionální výcvikový kurz, který poskytne účastníkům veškeré potřebné dovednosti pro organizování workshopů s přechodem žhavého. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí se naučíte i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Tento instruktorský výcvik umění vedení firewalkingu je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking. Přechod žhavého uhlí bosou nohou má neuvěřitelnou transformační sílu a stát se instruktorem bude odrazovým můstkem vaší cesty osobního rozvoje, popř. nové profesionální kariéry.

Profesionální výcvik je veden v malé skupince 5 – 10 účastníků, s individuálním přístupem ke každému z nich. Každý student je motivován k vytvoření své vlastní cesty a výcvik opouští s unikátním projektem svého vlastního firewalkingu.

Vzhledem k probíhajícím (ale věříme, že už končícím pandemickým opatřením) jsme zatím neplánovali konkrétní termín. Přijímáme předběžné přihlášky s tím, že výcvik proběhne koncem tohoto, nebo začátkem příštího roku. Místo konání a termín výcviku budou stanoveny po dohodě s předběžně přihlášenými.

Kurz je pětidenní. Cena all-inclusive se v minulých letech pohybovala 27 – 33 tisíc Kč. V letošním roce bude upřesněna podle místa konání a souvisejících nákladů na ubytování a stravu. Počet míst je striktně limitován.

Více informací a reference absolventů najdete ZDE, nebo ZDE můžete vyplnit předběžnou přihlášku.

Staň se také instruktorem/instruktorkou firewalkingu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top