Home / Blog / Pod pokličku firewalkingu

Pod pokličku firewalkingu

Chceš poznat jak to funguje? Naučit se vést vlastní workshopy s přechodem žhavého? Stát se firewalkerem? Pak máš jedinečnou příležitost absolvovat profesionální výcvikový kurz v České republice a v češtině, který poskytne účastníkům během pouhých pěti dnů veškeré potřebné dovednosti. Kromě vlastní chůze po žhavém uhlí se naučíte i další motivační disciplíny, jako je chůze po skleněných střepech, lámání šípů vlastním krkem, rozbíjení desek holou rukou, nebo ohýbání železných tyčí. Žádné předběžné znalosti, ani předchozí zkušenosti s firewalkingem nejsou vyžadovány. Pouze odhodlání a připravenost absolvovat neobvyklý výcvik.

Tento instruktorský výcvik umění vedení firewalkingu je vhodný pro profesionály zabývající se motivací a teambuildingem. V zahraničí podobné kurzy absolvuje také mnoho lidí výhradně pro své osobní posílení a duchovní rozhled a nemají v úmyslu někdy pořádat firewalking. Přechod žhavého uhlí bosou nohou má neuvěřitelnou transformační sílu a stát se instruktorem bude odrazovým můstkem vaší cesty osobního rozvoje, popř. nové profesionální kariéry.

Profesionální výcvik je veden v malé skupince 5 – 10 účastníků, s individuálním přístupem ke každému z nich. Každý student je motivován k vytvoření své vlastní cesty a výcvik opouští s unikátním projektem svého vlastního firewalkingu.

Kurz je pětidenní. Cena all-inclusive. Počet míst je striktně limitován.

Více informací a reference absolventů najdete ZDE, nebo ZDE můžete vyplnit předběžnou přihlášku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Top